Във Ферари отказали на Хамилтън и Верстапен
Отборите на Мерцедес и Ред Бул обсъждат възможността за размяна на пилоти, според която Люис Хамилтън ще стане пилот на Ред Бул, а Макс Верстапен ще се премести в Мерцедес, съобщава Corriere della Serra. Според източника, Хамилтън е мотивира възможността за преход, защото иска да спечели титли с три различни отбора.
Също така се съобщава, че Люис Хамилтън и Макс Верстапен са предложили услугите си на Ферари, но и двамата са получили отказ. В случай, че Себастиан Фетел реши да напусне Формула 1 в края на сезона, италианският отбор планира да заложи на Шарл Леклер, а за съотборник да бъде взет Даниел Рикардо.
- Баскетболната зала на ЦСКА има ново име
- Резултати в НХЛ от 18 декември 2025 г.
- Резултати в НБА от 18 декември 2025 г.
- Бивш министър на спорта участва в бой в Парламента
- Резултати в НХЛ от 17 декември 2025 г.
- Станка Златева след провалите в последно време: Трудна, но ползотворна година
- В НБА обмислят преместване на финала за Купата от Лас Вегас
- Резултати в НХЛ от 16 декември 2025 г.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]