Клипърс може да смени името и логото си
Стив Балмър, който е собственик на Лос Анджелис Клипърс, призна, че неговият клуб може да промени името и логото, след като се премести в Ингълууд. Според него подобен ход би добавил идентичност на клуба.
"Можем да издигнем идентичността си на изцяло ново ниво. Не твърдя, че смяната определено ще се случи, но има уникална възможност да го направим - ще трябва да координираме това с нашите фенове", заяви Балмър.
Клипърс играе в Лос Анджелис от 1984 г. и през цялото това време провеждат мачовете си в "Стайпълс Центр, където се състезава и Лейкърс. От 2024 г. Клипърс иска да се премести в Ингълуд, който е предградие на Лос Анджелис.
- Исторически рекорд на капитана на Каролина във финала за Купа „Стенли“
- Лос Анджелис Кингс назначи шампион от НХЛ за свой нов треньор
- Историческо постижение: Ландеског спечели две престижни награди в един сезон
- Каролина Харикейнс изравни финалната серия за Купа „Стенли“
- Билетите за финала на НБА достигнаха рекордни цени
- Вембаняма върна Спърс в серията след победа над Никс в Ню Йорк
- Александър Зверев сбъдна мечтата си и триумфира на „Ролан Гарос“
- Ръсел бесен след наказанието в Монако: Загубих 12 позиции за една десета от секундата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]