В Мерцедес се опасяват от жегите в Германия
Ръководителят на Мерцедес Тото Волф сподели очакванията си от предстоящия Гран При на Германия.
"Във Великобритания състезанието бе много грандиозно, то стана отлична реклама за Формула 1. Чудесно е, че в първия сегмент нашите пилоти се биха помежду си, това бе много напрегната, но честна битка. Страхотно е, че успяхме да направим дубъл след провала в Австрия.
В Германия прогнозата говори за това, че очакваме висока температура, докато в Австрия, както всеки си спомня, не бе лесно за нас в условията на топлина. В Хофенхайм е кратък кръга, така че разделянето между отборите няма да бъде толкова голямо. Ще се опитаме спокойно да разработим и постигнем възможно най-високия резултат за уикенда", заяви Волф.
- Уайлдър: Не мисля, че Усик е най-великият боец на всички времена
- Амир Хан: Фюри ще създаде много проблеми на Джошуа в битката им
- Резултати в НБА от 26 декември 2025 г.
- Муратоглу: Никой не очакваше, че Алкарас и Фереро ще се разделят
- Ралф Шумахер коментира евентуалното назначение на Фетел в Ред Бул
- Хърн: Битката с Пол направи Джошуа най-голямата суперзвезда
- Фюри: Усик трябва да се откаже от титлата си на WBC
- Шумахер отговори кой би могъл да заеме мястото на Хелмут Марко в Ред Бул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]