Станаха известни всички четвъртфиналисти на "Ролан Гарос"
Станаха известни имената на тенисистите, които се класираха за четвъртфиналите на "Ролан Гарос". По-рано днес Кей Нишикори победи Бенуа Пер след прекъснат от вчера мач, който продължи четири часа. В следващия кръг японецът ще се срещне с Рафаел Надал.
По-лесен бе мача на Новак Джокович с Ян-Ленард Щруф. Сърбинът взе мача с три чисти сета, като даде на съперника си само седем гейма.
Съперник на първата ракета в света в ч/4-финалите ще бъде Александър Зверев. Немецът в четири сета успя да се наложи над представителя на Италия Фабио Финини. Зверев загуби първия сет, но намери сили да обърне мача.
Доминик Тийм не изпита проблеми срещу французина Гаел Монфис, побеждавайки го в три сета. Съперник на австриеца в четвъртфиналите ще бъде Карен Хачанов от Русия. Руснакът се наложи над Хуан Мартин Дел Потро в четири сета.
Вчера за 1/4-финалите се класираха Рафаел Надал, Роджър Федерер и Станислас Вавринка.
Ето и двойките:
Джокович - Зверев
Тийм - Хачанов
Вавринка - Федерер
Нишикори - Надал
- Муратоглу: Никой не очакваше, че Алкарас и Фереро ще се разделят
- Ралф Шумахер коментира евентуалното назначение на Фетел в Ред Бул
- Хърн: Битката с Пол направи Джошуа най-голямата суперзвезда
- Фюри: Усик трябва да се откаже от титлата си на WBC
- Шумахер отговори кой би могъл да заеме мястото на Хелмут Марко в Ред Бул
- Мугуруса: Не очаквах да се върна към тениса толкова бързо
- Резултати в НХЛ от 24 декември 2025 г.
- Резултати в НБА от 24 декември 2025 г.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]