Джошуа ще се бие с Ортис при провал на битката с Милер
Световният шампион в супертежка категория по версията на WBA Super, IBF и WBO Антъни Джошуа може да се бори срещу кубинския Луис Ортис. Това съобщи британският промоутър Еди Хърн.
Първоначално Джошуа трябваше да се бори срещу Джарел Милър, но американецът даде положителен допинг тест на GW1516 (ендуробол). По този начин, борбата, насрочена за 1 юни между Милър и Джошуа, може да не се проведе. Напомняме, че боят в Ню Йорк трябваше да бъде дебют за британеца в САЩ.
По-рано треньорът на Ортис заяви, че кубинецът възнамерява да проведе три боя през 2019 година.
- Дейна Уайт: Все още няма подписан договор с Конър Макгрегър
- Макс Верстапен: Всичко зависи и от баланса на представянето
- Шейн ван Гисберген спечели Go Bowling at The Glen в NASCAR Cup Series
- Резултати от плейофите в НБА на 11 май
- Резултати от плейофите в НХЛ на 11 май
- Резултати от ATP 1000 турнира в Рим на 10 май
- Резултати от турнира WTA-1000 в Рим на 10 май
- Пловдив изпрати Джирото с рок концерт, велошествие и празнична атмосфера
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]