Леброн: Ще е чудесно, ако Антъни Дейвис дойде в Лейкърс
Нападателят на Лос Анджелис Лейкърс Леброн Джеймс коментира слуховете за възможен обмен на мощния нападател на Ню Орлиънс Пеликанс Антъни Дейвис в отбора.
"Би било чудесно, ако Дейвис дойде в Лейкърс. Аз дори не знам какво да кажа. Това ще бъде просто невероятно", заяви Джеймс.
Договорът на Дейвис с Ню Орлийнс е валиден до края на следващия сезон и предвижда правото на играча да го удължи за още една година. По този начин, за да го получи преди лятото на 2020 г., Лейкърс може да го направи само чрез обмен. Заплата на играча е 27,1 милиона долара.
Преди това "пеликаните" изразиха нежелание да обменят Дейвис. В същото време през септември той смени агента, а сега неговите интереси са представени от Рич Павел, чийто клиент е и Джеймс.
- Аматьор победи Синер и спечели 1 млн. долара
- Резултати в НХЛ от 14 януари 2026 г.
- Резултати в НБА от 14 януари 2026 г.
- Резултати в НБА от 13 януари 2026 г.
- Резултати в НХЛ от 13 януари 2026 г.
- Боасон се оттегли от Australia Open 2026
- Томова започна с победа в квалификациите на Australia Open 2026
- Раонич обяви края на кариерата си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]