Райконен получи официално предупреждение
Пилотът на Ферари Кими Райконен получи официално предупреждение. Причината за това бе нарушение, което финландският пилот допусна на третата тренировъчна сесия, когато прекоси бялата линия при входа на пит-лейна.
За Райконен това предупреждение е първото от сезона, така че на финландския пилот нямаше да бъдат наложени санкции.
Напомняме, че Гран при на Абу Даби ще бъде последното състезание в кариерата на Райконен като част от отбора на Ферари. Следващите два сезона Кими ще проведе в Саубер - отбора, в който започна кариерата си през 2001 г.
Райконен заема трето място в индивидуалното класиране на Световната купа.
- Джошуа Ван защити титлата си след технически нокаут срещу Тацуро Тайра
- Дюбоа отново е световен шампион след кървав бой срещу Уордли
- Андреа Вендраме напусна Джирото след тежкото падане край Велико Търново
- Оклахома е на победа от финала на Запад след нов разгром над Лейкърс
- Кливланд победи Детройт, но Пистънс остават напред в серията
- Каролина помете Филаделфия, Минесота върна интригата срещу Колорадо
- Лундгор триумфира в Sonsio Grand Prix след драматична надпревара в Индианаполис
- Синер и Рубльов продължават напред в Рим, Медведев се възползва от отказване на Махач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]