Райконен: Трети? Лошо, пак ще летя някъде
Пилотът на "Ферари" Кими Райконен на предстоящата Гран при на Абу Даби ще проведе последната надпревара за "Скудерията". Финландецът признава, че не изпитва особени емоции от този факт, а също така, че не е много доволен от перспективата да заеме трето място в индивидуалното класиране в края на сезона, тъй като в този случай ще трябва да лети до церемонията по награждаването.
"Не съм тъжен, защото не разбирам защо трябва да съм тъжен. Ние оставаме приятели. Ще се срещам с много хора от отбора, така че промените няма да са много големи. Както аз, така и "Ферари" ще отидем към нови предизвикателства, това е увлекателно.
Ако аз съм трети, това означава, че ще трябва да присъствам на церемонията по награждаването. Това е лоша новина. Отново ще трябва да летя някъде. Но ще видим", заяви Райконен.
- Резултати в НХЛ от 24 декември 2025 г.
- Резултати в НБА от 24 декември 2025 г.
- Как Работят Модерните Онлайн Ротативки: Технология, Дизайн и Алгоритми
- Резултати в НХЛ от 23 декември 2025 г.
- Резултати в НБА от 23 декември 2025 г.
- Резултати в НХЛ от 22 декември 2025 г.
- Резултати в НБА от 22 декември 2025 г.
- Резултати в НБА от 21 декември 2025 г.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]