Радванска завърши кариерата си
Бившата втора ракета в света, полската тенисистка Агнешка Радванска, обяви за напускането си на професионалния тенис.
"Бих искала да споделя с вас едно от най-важните си решения в моя живот. Днес, след 13 години участия в тениса, аз реших да завърша кариерата си. Това не е лесно. Радвам се, че в мен остават толкова много спомени, в това число 20 титли от турнирите в WTA, първенството на WTA, финал на Уимбълдън и други.
За съжаление, аз повече не мога да тренирам и да играя така, както съм свикнала, в последно време тялото ми не оправда моите очаквания. Вземайки под внимание моето здраве и тежест в професионалния тенис, аз трябва да призная, че повече не мога да отговоря на нужната кондиция", заяви Радванска.
- Рик Маки: Синер е фаворит №1 за титлата на Уимбълдън
- Три отбора от Формула 1 следят Серхио Перес
- Ферари подготвя сериозен двигателен ъпгрейд с ново гориво на Shell
- Съдебен спор застраши галавечерта на Флойд Мейуедър в Атина
- Жребият за Уимбълдън 2026 ще бъде изтеглен на 26 юни
- Мерцедес откри причината за проблемите с батериите
- Хамилтън похвали прогреса на Ферари: Иновациите са ключът
- Мани Пакиао поздрави Джордан Кларксън за титлата на Ню Йорк Никс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]