Димитров загуби от Надал и напусна турнира в Монте Карло
Григор Димитров отпадна от "Мастърс 1000" в Монте Карло след като отстъпи с 4:6, 1:6 на водача в световната ранглиста и 10-кратен шампион в княжеството Рафаел Надал. Така българинът остана само с една победа от вече 12 мача с испанеца. Надал счупи личния си рекорд и е
с 34 поредни спечелени сета на тази настилка.
Следващата седмица Димитров ще играе в Барселона. Той е поставен под №2 и във втория кръг очаква
Филип Колшрайбер (Гер) или Жил Симон (Фр).
- Australian Open отчете исторически резултати през 2026 година
- Джордж Ръсел: Няма да има нов договор този уикенд, но догодина ще карам за Мерцедес
- Алонсо: Искам да направя Астън Мартин шампион, независимо дали ще карам или не
- Ръсел: Хамилтън отново е претендент за титлата във Формула 1
- Aлександър Усик освободи световните си титли, но обяви: Последният ми танц тепърва предстои
- Никола Цолов блесна в Австрия! Българският лъв ще стартира трети в основното състезание
- Антонели отново №1! Италианецът оглави и втората тренировка в Австрия
- Яник Синер започва защитата на титлата срещу Кецманович, Григор Димитров стартира срещу квалификант
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]