Русев и шампиона дисквалифицирани
Българският кечист в WWE Мирослав Барняшев, по-известен като Русев направи супер мач срещу шампиона на федерацията Ей Джей Стайлс. Двубоят не беше за титлата, но българинът бе много близо до победа. В крайна сметка Стайлс направи хватка за предаване срещу Русев и така се стигна до намесата на партньора на Миро - Ейдън Инглиш. Това логично коства дисквалификацията на участниците и мачът остана без победител.
Ден преди това, Русев загуби от претендента за титлата Шинске Накамура на последния платен турнир преди Кечмания. Така все още не е ясно срещу кого ще се бие българският кечист в най-голямото шоу в WWE.
- Тежък удар за Топурия: Получи медицинска забрана от 180 дни
- Топурия е със счупени очници и нос, но вече мисли за реванш с Гейджи
- Перейра поиска уволнението на Хърб Дийн след загубата от Сирил Ган
- Евролигата планира мащабно разширяване в отговор на навлизането на НБА в Европа
- Голдън Стейт следи ситуацията около Леброн, но не очаква раздяла с Лейкърс
- Уиндхорст: Леброн първо ще опита да се разбере с Лейкърс
- Мениджърът на Верстапен: Искаме яснота преди лятната пауза
- Розберг: Победата на Хамилтън в Испания е исторически момент за Формула 1
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]