Анди Мъри пристигна в Абу Даби за подготовка за сезона
Британският тенисист Анди Мъри не е участник на демонстративния турнир в Абу Даби, но все пак ще стане част от събитието. 16-та ракета в света взе решение на проведе няколко тренировки с участниците в турнира и вече се намира в Абу Даби.
През следващите часове Анди ще вземе и окончателно решение относно своето участие в турнира в Бризбейн, който започва на 31 декември.
Както е известно, британецът предсрочно завърши сезона заради травма на бедрото.
- Уимбълдън 2026: Григор Димитров и Александър Зверев продължават напред, ето всички резултати от деня
- Уимбълдън 2026: Ига Швьонтек, Елена Рибакина и Жасмин Паолини продължават напред
- Григор Димитров стартира с убедителна победа на Уимбълдън, чака го тежък сблъсък с Якуб Меншик
- Малик Бийзли е обвинен по федерално разследване за незаконни спортни залози
- Уимбълдън 2026, жени: Гауф, Пегула и Осака продължават напред
- Уимбълдън 2026: Синер оцеля в пет сета, Джокович продължава напред
- Жоао Фонсека започна с убедителна победа на Уимбълдън
- Мениджърите на Макс Верстапен са потърсили Макларън за евентуален трансфер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]