Уилямс все още не е решила за Австралия
Все още не е ясно, дали Серина Уилямс ще защитава трофея си от Аустрелиън Оупън. Последният мач на бившата №1 бе именно в Австралия, когато спечели рекордната 23-а титла от Големия шлем в състояние на бременност.
"Тя тренира и се завръща във форма. Ще се присъединя към нея скоро във Флорида. Ще видим как ще реагира тялото ѝ и какво ще бъде тенис нивото ѝ, след което ще вземем решение за Австралия", заяви Патрик Муратоглу, който е треньор на Уилямс от 2012 година насам.
- Григор Димитров изпадна от топ 90 за първи път от 2012 година
- Томова отстъпи, Иванова с голям скок – ето пълните ранглисти
- Резултати в НХЛ от 30 март 2026 г.
- Резултати в НБА от 30 март 2026 г.
- Синер в елитна компания със „Слънчев дубъл“
- Синер към Лехечка: Ти си невероятен човек – продължавай така
- Синер с исторически рекорд – три „Мастърс“ титли без загубен сет
- Синер спечели турнира в Маями и направи „Слънчев дубъл“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]