Мерцедес е недоволен от новия регламент
Босът на Мерцедес Тото Волф коментира промените в регламента на двигателите, които ще влязат в сила от 2021 година. Напомняме, че вчера стратегическата група на Формула 1 публикува план за преход към нов регламент. Общата концепция остава същата - ще бъдат използвани хибридните 1.6 -литрови клас V6, но с големи обороти и без компонента MGU-H.
"Това е виждане на Формула 1, а не на производителя. Сега ще се наложи да работим над два двигателя - за 2018 година и за 2021 година. Важно е да се определи каква Формула 1 ще има през 2021 година, а не само от гледна точка на двигателя. Искам да се разбере, че мненията са различни. Това бе презентация, сега ще изчакаме да видим какво ще се случи през следващата седмица", заяви Волф.
- Григор Димитров изпадна от топ 90 за първи път от 2012 година
- Томова отстъпи, Иванова с голям скок – ето пълните ранглисти
- Резултати в НХЛ от 30 март 2026 г.
- Резултати в НБА от 30 март 2026 г.
- Синер в елитна компания със „Слънчев дубъл“
- Синер към Лехечка: Ти си невероятен човек – продължавай така
- Синер с исторически рекорд – три „Мастърс“ титли без загубен сет
- Синер спечели турнира в Маями и направи „Слънчев дубъл“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]