Дел Потро: Искам да защитя титлата си, но Григор играе много добре
Действащият шампион от турнира в Стокхолм Хуан Мартин дел Потро сподели мнение относно победата с 6:7, 6:4, 7:6.над Фернандо Вердаско в полуфиналите на турнира и също така се изказа за предстоящия сблъсък с Григор Димитров във финала.
"Отличен мач. И двамата показахме добър тенис, а мисля, че това се хареса на феновете. Радвам се, че отново се класирах за финала. В третия сет бях малко разконцентриран, а в тайбрека веднага поех няколко негови подавания, което ми позволи уверено да играя на подаванията. Добре се получи срещата", заяви Дел Потро.
"Бих искал да защитя своята титла, но Григор играе много добре в момента и през тази година ме победи в Пекин и Синсинати. По принцип той е добър на това покритие, така че ме очаква труден мач. Надявам се, че ще успея добре да се подготвя и да се преборя както трябва", каза още 29-годишният аржентинец.
- Как Работят Модерните Онлайн Ротативки: Технология, Дизайн и Алгоритми
- Резултати в НХЛ от 23 декември 2025 г.
- Резултати в НБА от 23 декември 2025 г.
- Резултати в НХЛ от 22 декември 2025 г.
- Резултати в НБА от 22 декември 2025 г.
- Резултати в НБА от 21 декември 2025 г.
- Резултати в НХЛ от 21 декември 2025 г.
- Джошуа с очаквана победа в боксовото шоу срещу Джейк Пол
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]