Надал победи Димитров
Рафаел Надал победи Григор Димитров 6:3, 4:6, 6:1 за 2.19 часа в полуфинален мач на турнира в Пекин. Така Надал записа девета победа срещу българина в досегашните им 10 мача и се реваншира за загубата си от Григор преди година в мач от четвъртфиналите в турнира.
Испанецът се намира в серия от 11 поредни победи, а в неделя ще спори за 75-и трофей в кариерата си. Негов съперник ще бъде победителят от втория полуфинал, в който се изправят Ник Кириос и Александър Зверев.
- Сривът на Гришо в ранглистата продължава
- Крайното класиране в Маями след санкциите на Льоклер и Ферстапен
- Ясни са четвъртфиналните двойки в плейофите на НБА
- Детройт и Кливланд оцеляха в седми мачове и се срещат в полуфиналите на Изток
- Драма и голово шоу в НХЛ: решаващ мач и старт на втория кръг в плейофите
- Верстапен наказан с пет секунди след нарушение в бокса в Маями
- Льоклер наказан след инцидент в последната обиколка на Гран при на Маями
- Синер Раздялата с родителите беше най-трудното
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]