Фетел подписа нов договор с Ферари
Себастиан Фетел подписа нов договор с Ферари. Според информацията, германецът ще остане в Скудерията до края на сезон 2020. Малко след края на третата свободна тренировка от Ферари потвърдиха новината на официалния си сайт. Подробности не се съобщават, но неофициални източници твърдят, че предложението на Скудерията е на стойност 120 млн. евро за следващите три сезона.
Новината слага край на спекулациите около бъдещето на пилота, който в момента е лидер в световния шампионат.
- Льоклер: Не сме доволни от поведението на автомобила
- Мениджърът на Верстапен: Искаме да останем в Ред Бул, но ни трябва конкурентен автомобил
- Антонели: Денят беше продуктивен, но ни чака още работа преди квалификацията
- Верстапен: Все още не сме намерили правилните настройки
- Australian Open отчете исторически резултати през 2026 година
- Джордж Ръсел: Няма да има нов договор този уикенд, но догодина ще карам за Мерцедес
- Алонсо: Искам да направя Астън Мартин шампион, независимо дали ще карам или не
- Ръсел: Хамилтън отново е претендент за титлата във Формула 1
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]