Григор срещу американец тази вечер
Американецът Джон Иснър е следващият съперник на Григор Димитров на тенис турнира в Синсинати. Напомняме, че българинът се класира за 1/2-финалите на турнира за втора поредна година, след като помете с 6:2, 6:1 японеца Юичи Сугита за по-малко от час игра.
Иснър от своя страна победи трудно сънародника си Джаред Доналдсън със 7:6, 7:5.
Иснър и Димитров са играли само веднъж досега и победата бе за американеца. Той се наложи със 7:6, 6:2 над Гришо на турнира в Маями през 2015 година.
Мачът им в Синтинати е предвиден за 21:00 часа тази вечер.
- Резултати в НБА от 21 декември 2025 г.
- Резултати в НХЛ от 21 декември 2025 г.
- Джошуа с очаквана победа в боксовото шоу срещу Джейк Пол
- Весела Лечева ще обжалва решението на СГС
- Софийски градски съд отмени избора на Лечева за председател на БОК
- Никола Цолов: Очаквам момента да ми звъннат от Ред Бул
- Гришо се раздели с треньора си
- Резултати в НБА от 19 декември 2025 г.
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]