Ботас: Рано е да се говори, че само двама ще се борят за титлата
Пилотът на Мерцедес Валтери Ботас не смята, че вече е отпаднал от надпреварата за титлата.
"Рано е да се говори, че за титлата се борят само двама пилота. Сезонът ще е дълъг, така че не бих казал, че за победата ще се състезават само Люис и Себастиан. Както казах, сезонът ще е дълъг, всичко може да се промени. В отбора всички виждат и могат да оценят каква ще е моята скорост, как ще се представя. В крайна сметка значение има само резултатът, а аз съм решително настроен да постигна резултат възможно по-бързо, тъй като всяка загубена точка сега може да ме удари в края на сезона", заяви Ботас.
- НБА е на крачка от Европа: До три месеца ще бъдат обявени 12-те града в новата лига
- Откраднаха велосипеда на лидерката в Обиколката на Каталуния
- Дюрант: Не отидох в Голдън Стейт заради приятели
- В НБА очакват Леброн да остане в Лейкърс, Голдън Стейт остава резервен вариант
- Оклахома Сити обмисля нов дългосрочен договор за Хартенщайн
- Netflix прекрати сериала за женската състезателна серия F1 Academy
- Рик Маки: Синер е фаворит №1 за титлата на Уимбълдън
- Три отбора от Формула 1 следят Серхио Перес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]