Соареш поиска промени в Купа Дейвис
Бразилският тенисист Бруно Соареш призова към промяна на формата за провеждане на Купата Дейвис, в който не вземат участие топ играчи.
"Обичам Купата Дейвис. Няма нищо по-добро от това да защитаваш цвета на своя флаг. Но, ако в турнира не участват 15 от първите 20 спортисти, тогава нещо не е наред. Трябва да се направят кардинални промени, ако искаме да повишим зрелищността и популярността на турнира", заяви Соареш.
- Мани Пакиао поздрави Джордан Кларксън за титлата на Ню Йорк Никс
- Д'Анджело Ръсел остава във Вашингтон Уизардс
- Десет държави се обявиха против връщането на Русия и Беларус в международния баскетбол
- Тежък удар за Топурия: Получи медицинска забрана от 180 дни
- Топурия е със счупени очници и нос, но вече мисли за реванш с Гейджи
- Перейра поиска уволнението на Хърб Дийн след загубата от Сирил Ган
- Евролигата планира мащабно разширяване в отговор на навлизането на НБА в Европа
- Голдън Стейт следи ситуацията около Леброн, но не очаква раздяла с Лейкърс
202
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]