Илиев със златен медал от Европейското по биатлон
Владимир Илиев спечели златен медал от Европейското първенство по биатлон в Полша. 29-годишният Илиев триумфира в спринта на 10 километра, а Красимир Анев допълни страхотното българско представяне в Душники Здруй с бронзов медал.
Троянецът направи една грешка във втората си стрелба, но с втори най-добър бегови резултат завърши за 22:31.8 минути, изпреварвайки с 4.9 секунди Александър Логинов.
- Фонсека с категоричен успех над Беретини, чака Зверев или Бергс на четвъртфинал
- Синер излиза първи, Алкарас след него в Монте Карло
- Том Аспинал се завърна в залата шест месеца след тежка травма на окото
- Бъкс се отказаха от Морент заради неочаквана подробност
- Фюри към Джошуа: Забрави Уайлдър – време е най-накрая да се изправим един срещу друг
- Везенков вече е в София - обяви, че предстоящият мач ще бъде специален
- Шок от Монте Карло: 6-0, 6-0 над номер 10 в света само за 50 минути
- Зверев се измъква от хаоса в Монте Карло с драматично завръщане
270
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]