Глобиха Джокович
Новак Джокович беше глобен с 2 500 долара за непристойно поведение по време на финала на турнира в Доха. Тогава сърбинът се ядоса от загубена точка и изстреля топка към трибуните, удряйки зрител. Това се случи в шестия гейм на първия сет на мача.
Сърбинът спечели турнира, след като се наложи с 6:3, 5:7, 6:4 над лидера в ранглистата Анди Мъри, и така взе реванш за поражението си от него на финалите на АТП в края на миналия сезон, което му струваше и първото място в света.
- Тежък удар за Топурия: Получи медицинска забрана от 180 дни
- Топурия е със счупени очници и нос, но вече мисли за реванш с Гейджи
- Перейра поиска уволнението на Хърб Дийн след загубата от Сирил Ган
- Евролигата планира мащабно разширяване в отговор на навлизането на НБА в Европа
- Голдън Стейт следи ситуацията около Леброн, но не очаква раздяла с Лейкърс
- Уиндхорст: Леброн първо ще опита да се разбере с Лейкърс
- Мениджърът на Верстапен: Искаме яснота преди лятната пауза
- Розберг: Победата на Хамилтън в Испания е исторически момент за Формула 1
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]