Енрике: Хареса ми как реагирахме на гола
Старши-треньорът на Барселона Луис Енрике сподели мнение за срещата с Борусия Мьонхенгладбах от втория кръг на груповата фаза на Шампионска лига.
"Доминирахме през първото полувреме и създадохме няколко опасни положения. След нямахме много ситуации за гол, но като цяло победата ни е заслужена. Съперникът не игра типичния си футбол, но можеше да ни изненада с контраатаки. Хареса ми как реагирахме след допуснатия гол", заяви Енрике.
- Девет месеца затвор за расизъм срещу Рашфорд
- Куртоа се очаква да се завърне за Ел Класико срещу Барселона
- Барселона търси алтернативи на Алварес, Жоао Педро и Лаутаро в списъка
- Атлетико постави цена за Алварес, Барса предлага по-малко
- Барселона поиска Ямал да пропусне първите мачове на Мондиала
- Над 42 000 билета продадени за полуфиналa на Барсa срещу Байерн
- Барселона започна преговори за Хулиан Алварес
- Рашфорд взе решение: Барселона на всяка цена
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]