Еберл: Сити до последно ще се бори за спечелване на ШЛ
Спортният директор на Борусия Мьонхенгладбах Макс Еберл сподели мнение за срещата с Манчестър Сити от първия кръг на груповата фаза на Шампионска лига, в която "жребците" претърпяха поражение с 4:0.
"Около нас има много еуфория в последно време. През миналата година добре играхме срещу Манчестър Сити. Но сега срещнахме отбор, който до последно ще се бори за спечелване на Шампионска лига. Разликата в класите е две-три глави", заяви Еберл.
- Евра: Футболът губи велик треньор с напускането на Гуардиола
- Карагър: Влиянието на Гуардиола върху футбола е по-голямо от това на Фъргюсън
- Два гола на Уоткинс донесоха обрат на Астън Вила срещу Манчестър Сити
- Гуардиола: Напълно вярвам на Ман Сити въпреки 115-те обвинения
- Симеоне: Гуардиола е най-добрият треньор в света
- Нико О’Райли е избран за Най-добър млад играч на сезона във Висшата лига
- Кайл Уокър: Шокиран съм, че Фодън не е в състава на Англия
- Пеп Лейндерс напуска Манчестър Сити след края на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]