Рамос: Ще оставим душата си в още един финал
Защитникът на Реал Мадрид Серхио Рамос сподели мисли за класирането на отбора за финала в Шампионска лига.
"Сега е ясно, че след толкова сложен сезон отборната работа ни позволява да се насладим на втори финал в Шампионска лига за три години. И отборът, и феновете го заслужиха. С радост ще оставим душата си в още един финал", заяви Рамос.
"Природата на футбола е такава, че има добри отрязъци, има и лоши отрязъци, в които губиш много. Пет месеца се борехме с трудности, учехме се да бъдем един отбор, страдахме и побеждавахме. Сега ние отстранихме един отбор, което другите не успяха да направят", каза още защитникът.
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Кукуреля: Искам да спечеля Шампионската лига с Реал Мадрид
- Реал Мадрид ще получи 20 милиона евро от трансфера на Виктор Муньос в Ливърпул
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
- Реал Мадрид привлече Конате без трансферна сума
- Белингам: През второто полувреме показахме какъв отбор искаме да бъдем
- Мбапе: Огромна гордост е да стана голмайстор №1 в историята на Франция
- Моуриньо настоява Реал да привлече Енцо Фернандес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]