Роналдо тренира с общата група
Нападателят на Реал Мадрид Кристиано Роналдо проведе първата пълноценна тренировка след травмата. Португалецът през цялото време работи в основната група и се очаква, че звездата на испанския гранд ще може да вземе участие в мача с Манчестър Сити от полуфиналите на Шампионска лига.
Що се отнася до Карим Бензема, той се ограничи с бягане. Участието на французина в двубоя с Манчестър Сити остава под въпрос.
- Моуриньо иска Дъмфрис в Реал Мадрид
- Мбапе към Алаба: Футболът ми подари приятел в твое лице
- Реал Мадрид завърши сезона с победа над Атлетик Билбао
- Реал Мадрид влиза в битката за Енцо Фернандес
- Реал Мадрид подновява договора на Рюдигер
- Реал Мадрид обяви раздялата с Давид Алаба
- Лапорта атакува Реал Мадрид и Флорентино Перес: Опитват се да прикрият провалите си чрез Барса
- Президентските избори в Реал Мадрид поставиха под въпрос завръщането на Моуриньо
233
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]