Мартинес: Най-малко исках Атлетико за съперник
Защитникът на Байерн Мюнхен Хави Мартинес разказа, че не е много радостен от факта, че баварците имат за съперник в полуфиналите на Шампионска лига Атлетико Мадрид.
"Ако имах възможност, щях да избера друг съперник. Най-малко исках да получим Атлетико. Според мен, много е трудно да победим този съперник. Той се отличава със своята агресивност и добра игра. И с много голяма концентрация. Като цяло, този отбор няма слаби места", заяви Мартинес.
Първият мач между Байерн и Атлетико е на 27 април в Испания. Реваншът е на 3 май.
- Байерн привлича звезда на Мароко за 55 милиона евро
- Кейн: Няма нищо лошо в това Англия да разчита на моите голове
- Кейн: Това вероятно е най-добрият ми шанс да спечеля Световното първенство
- Дешан засипа с похвали Майкъл Олисе
- Реал Мадрид готви оферта от 150 милиона евро за Майкъл Олисе
- Хари Кейн: Никога не съм се чувствал по-добре преди Световно първенство
- Тотнъм преговаря с Байерн за постоянен трансфер на Жоао Палиня
- Байерн се включи в битката за Морган Роджърс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]