Витория: Бяхме равностойни на Байерн
Старши-треньорът на Бенфика Руи Витория коментира срещата-реванш от четвъртфиналите на Шампионска лига с Байерн Мюнхен и отпадането на отбора от турнира.
"Работехме много добре и балансирано. До последно не се предавахме. Разбира се, огорчава ме резултатът, но аз съм доволен от това, как изглеждаше отборът. Бяхме равностойни на Байерн. Феновете ни бяха фантастични. Тяхната подкрепа ни вдъхновяваше да вървим напред през целия мач", заяви Витория.
- Майкъл Оуен: Изумен съм от развитието на Олисе, той вече е сред най-добрите в света
- Хари Кейн потуши спекулациите за конфликт между Томас Тухел и Джуд Белингам
- Майкъл Олисе озадачи феновете
- Символична щафета: Кейн изненада Сър Бекъм с почетна шапка преди триумфа над Норвегия
- Хари Кейн: Засадата при отменения ми гол беше доста спорна
- Хари Кейн: Това не беше най-красивото ни представяне
- Белингам и Кейн записаха историческо постижение за Англия на световни първенства
- Бивша директорка защити Майкъл Олисе: Той не е високомерен, а просто много срамежлив
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]