Вилаверде: Ще се сражаваме с Барселона
Директорът на Атлетико Мадрид Клементе Вилаверде сподели очакванията си от мачовете с Барселона в четвъртфиналите на Шампионска лига.
"Жребият определи Барселона за наш съперник и трябва да приемем това. Трябва да се сражаваме срещу каталунците. Шансовете са 50 на 50. Вече показахме колко силни сме в Примера. Всички съперници са трудни, трябва да ги уважаваме и да покажем какво умеем", заяви Вилаверде.
- Испания определи участниците си в евротурнирите за сезон 2026/2027
- Симеоне: Гуардиола е най-добрият треньор в света
- Атлетико Мадрид иска Кукурея от Челси
- Годин към Гризман: Това не е край, а началото на легендата
- Атлетико изпрати Гризман като легенда: „Метрополитано“ се сбогува със своя символ
- Симеоне: Продължавам напред
- Фернандо Торес към Гризман: Оставяш нещо по-голямо от футбола
- Трансферът на Хулиан Алварес в Барселона е пред провал
217
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]