Робен: Разстроени сме
Полузащитникът на Байерн Мюнхен Ариен Робен сподели мнение за срещата с Ювентус от осминафиналите на Шампионска лига, в която двата отбора направиха 2:2 и оставиха всичко за реванша.
"Разстроени сме, защото водехме с 2:0 като гости в мач от Шампионска лига, но завършихме наравно. Ако успеете да контролирате мача срещу толкова силен отбор, тогава трябва да доведе нещата до край. Липсваше ни нещо в последните 30 минути. Трябваше да запазим спокойствие, въпреки пресата на Ювентус", заяви Робен.
- Кейн: Липсваше ни енергията
- Компани: Понякога просто нямаш правилния мач в правилния ден
- Байерн Мюнхен с първа загуба в Бундеслигата
- Кейн не е най-заплатеният в Байерн Мюнхен
- Клинсман: Начинът на игра на Кей е фантастичен
- Кейн: Това бе добра победа
- Байерн ще спечели регионалния сблъсък срещу Аугсбург
- Компани: Не може винаги да се печели лесно
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]