Пелегрини: Мачът със Севиля не е решаващ
Мениджърът на Манчестър Сити Мануел Пелегрини сподели мнението си за предстоящата среща от четвъртия кръг на Шампионска лига със Севиля.
"Давид Силва, Серхио Агуеро и Самир Насри са контузени и няма да играят. Мисля, че това не е решаващ мач. Останалите двубои от групата също трябва да се отчитат, но победим ли, вече почти сме се класирали за плейофите. Играем с важен отбор. Севиля е силен у дома си, има добри играчи. Равенството не е лош резултат, но мислим за победа. Искаме да покажем, че имаме качествен отбор и важното е да победим. Може да играем по най-различен начин - без нападатели или с четирима, - но целта винаги е победата. Най-важното е да излезем от групата, Надявам се и да продължим да се подобряваме", заяви Пелегрини.
- Андерсън игнорира трансферните слухове: Мисля само за Форест и Англия
- Ливърпул чака Салах за дербито със Сити, има шанс да се завърне
- Бернардо Силва все по-близо до Барселона
- Родри: Думите ми бяха извадени от контекста
- Нико Пас избира Реал Мадрид въпреки интереса от Англия
- Бернардо Силва напуска Манчестър Сити след края на сезона
- Манчестър Сити влиза в битката за Тонали, готви размени с Нюкасъл
- Фоден може да напусне Манчестър Сити заради малко игрово време
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]