Моуриньо: Равенството в Киев ни дава шансове
Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо сподели мнение за представянето на отбора в Шампионска лига и по-конкретно за равенството 0:0 с Динамо Киев по-рано през седмицата.
"Мачът в Киев бе труден за нас. Искахме да победим, но и нямахме право на загуба. Около час играхме добре, но не успяхме да вкараме гол, който заслужавахме. Трудно се създават положения в Шампионска лига. Погледнете статистиката и няма да видите отбор, който да е нанесъл 20 удара и да е създал 10 положения за гол. Имахме възможности, а също така трябваше да получим дузпа. Намираме се в ситуация, в която всяка точка е много важна. Бе недопустимо да паднем в Киев след загубата от Порто. При всички случаи равенството навън ни дава шанс да решим всички въпроси на собствения си терен", заяви Моуриньо.
- Ман Сити ще спечели ФА Къп срещу Челси
- Челси отказва да продава Жоао Педро на Барселона
- Играчите на Челси подкрепят назначението на Шаби Алонсо
- В Челси са оптимисти за няколко ключови играчи преди финала с Манчестър Сити
- Барселона насочи вниманието си към Жоао Педро
- Ашли Йънг се сбогува емоционално с футбола
- Челси постави Хаби Алонсо като основна цел за нов мениджър
- Шаби Алонсо е основният фаворит за нов мениджър на Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]