Гуардиола: Искахме да се класираме за плейофите
Старши-треньорът на Байерн Мюнхен Хосеп Гуардиола сподели мнение за срещата с Арсенал от третия кръг на груповата фаза на Шампионска лига, в която баварците претърпяха поражение с 2:0.
"Играхме с контрол на топката и създавахме положения. Много се гордея от начина, по който действахме. Играхме с желание. Дойдохме тук с намерението да решим задачата по класиране за плейофите, но не успяхме и сега очакваме следващата среща. И двамата вратари бяха великолепни, срещата се получи чудесна", заяви Гуардиола.
- Байерн подготвя преговори с Душан Влахович
- Компани: Байерн трябваше да запази търпение срещу Волфсбург
- Байерн, Барселона и английски грандове в битка за Брадли Баркола
- Олисе донесе победата на Байерн срещу Волфсбург след пропусната дузпа на Кейн
- Байерн води преговори за Антъни Гордън, но цената спира германците
- Тиери Анри: Кварацхелия и Дембеле са кошмар за всяка защита
- Хари Кейн посочи фаворита за финала в Шампионската лига
- Нойер остава в Байерн и през следващия сезон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]