Туре: Помолих Меси да не прекарва топката между краката ми
Полузащитникът на Манчестър Сити Яя Туре е на мнение, че най-добрият футболист в света е нападателят на Барселона Лионел Меси.
"Най-добрият играч? Меси. През последните две години играхме с Барса в Шампионска лига. През миналата година той се пошегува с мен и ми каза, че ще прекара топката между краката ми. Видях как го направи с двама от съотборниците ми и се приближаваше към мен. Помислих, че същото ще направи и с мен. Когато бе близо му извиках да не го прави. Изплаших се, че ще ме постави в неловко положение през цялото ми семейство", заяви Туре.
- Ман Сити ще спечели ФА Къп срещу Челси
- В Челси са оптимисти за няколко ключови играчи преди финала с Манчестър Сити
- Фодън: Дълбочината в състава е ключът за Манчестър Сити в решителните мачове
- Opta: Арсенал остава фаворит за титлата във Висшата лига
- Ман Сити разби Палас и се доближи на две точки от Арсенал
- Ювентус подготвя договор за Бернардо Силва до 2028 година
- Гуардиола: VAR е като хвърляне на монета
- Гуардиола: Не можем да контролираме Арсенал, трябва да мислим за себе си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]