Симеоне: Не може да реализираме положенията си
Старши-треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне сподели мнение за срещата с Бенфика от втория кръг на груповата фаза на Шампионска лига, в която "дюшекчиите" претърпяха домакинска загуба с 2:1.
"При 1:0 имахме положения за гол, за да вкараме втори гол. Отборът упорито работи, като Кореа и Гризман имаха много добри положения за гол, но за съжаление, трудът ни не бе възнаграден. Добре знаем, че нашата лоша реализация е свързана с неумението да използваме положенията за гол, нямаме проблеми със създаването им. Бенфика, напротив, по-внимателно се отнесе към положенията за гол и заслужи победата", заяви Симеоне.
"Настроението ни преди мача с Реал не е весело и това е нормално. Но ще тренираме и ще се готвим към този важен мач. Не мисля, че преди такива двубои е нужна допълнителна мотивация", каза още треньорът.
- Коке удължи договора си с Атлетико Мадрид до 2027 година
- Атлетико Мадрид подаде жалба срещу Барселона заради Хулиан Алварес
- Атлетико Мадрид официално привлече Алехандро Грималдо
- Диего Симеоне настоява Атлетико да продаде Хулиан Алварес
- Хулиан Алварес остава непреклонен: Иска само Барселона
- Педри отваря вратата за трансфер на Хулиан Алварес в Барселона
- Атлетико Мадрид постигна договорка за Алехандро Грималдо
- Хулиан Алварес поиска трансфер и даде надежда на Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]