Шмидт: Гордея се със своите футболисти
Старши-треньорът на Байер Леверкузен Рпджер Шмидт сподели мнението си за срещата с Барселона от втория кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Както е известно, "аспирините" поведоха в резултата, но не успяха да издържат на натиска на шампиона и допуснаха обрат за крайното 1:2.
"Разбира се, разстроени сме. Мисля, че изиграхме отличен мач. Действахме смело, компактно се защитавахме, имахме шанс да вкараме втори гол. Но след това Барселона засили своя натиск, изравни резултата, а Суарес вкара великолепен гол. Мога да поздравя своя отбор. Заслужихме точка в мач с най-добрия отбор в света и на неговия стадион. Защитавахме се със страст. Барселона заслужи победата, но аз се гордея със своите футболисти", заяви Роджерс.
- Два клуба се прицелиха в капитана на Барса
- Юве и Барса се интересуват от защитник на Борнемут
- Ван Бастен: Ямал е най-добрият футболист в света в момента
- Барса може да се подсили със защитник от Висшата лига
- Реал Мадрид иска финансов отчет от Барса за периода 2010-2018 г.
- Рашфорд: Искам да остана в Барселона
- Барса се срещна с агентите на Гехи
- Тебас: Реал Мадрид е срещу всички
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]