Туре може да не играе срещу Борусия Мгладбах
Участието на полузащитника на Манчестър Сити Яя Туре в срещата с Борусия Мьонхенгладбах от втория кръг на груповата фаза на Шампионска лига е под въпрос, след като играчът получи травма на прасеца във вчерашния двубой с Тотнъм. Това потвърди наставникът на "гражданите" Мануел Пелегрини.
"Яя има проблем с прасеца и заради това не можа да проведе 90 минути на терена. Ще видим, дали той ще може да играе в следващата среща от Шампионска лига", заяви Пелегрини.
Двубоят Борусия Мьонхенгладбах - Манчестър Сити е в сряда, от 21:45 часа българско време.
- Меси: За мен Гуардиола е уникален
- Сити у дома ще надвие Съндърланд
- Холанд с рекорд в резултатна победа
- Ливърпул е избрал четири алтернативи, ако Ман Сити открадне Семеньо
- Ман Сити може да плати 74 млн. за Семеньо
- Ман Сити ще спечели на гости и на Фулъм
- Сити нанесе болезнена загуба на Лийдс (видео)
- Гуардиола: Нямаме място за повече грешки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]