Луис Енрике: Неймар доказа, че е един от най-добрите
Старши-треньорът на Барселона Луис Енрике след снощния финал в Шампионска лига сподели мнението си за играта на нападателя Неймар, който установи окончателния резултат 3:1 в мача с Ювентус.
"Неймар проведе много ярко изминалата година, първа в Барселона и Европа, но сегашния се оказа още по-добра. Той невероятно прибави по отношение на личната статистика и своята игра. Той доказа, че е един от най-добрите футболисти в света", заяви Луис Енрике.
- Френки де Йонг може да отсъства до шест месеца заради тежка контузия
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Карим Адейеми: Меси е най-великият, а с Ламин Ямал можем да бъдем страхотен тандем
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
- Барселона разглежда Дарвин Нунес като алтернатива на Хулиан Алварес
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
- Гави защити Леандро Паредес след скандала на финала на Мондиал 2026
- Барселона финализира трансфера на 18-годишния талант Джеси Бисиву
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]