Рамос: Ювентус заслужено се класира за финала
Защитникът на Реал Мадрид Серхио Рамос сподели мнението си за срещата-реван от полуфиналите на Шампионска лига с Ювентус, в която испанците направиха 1:1 и с общ резултат 2:3 напуснаха борбата.
"Честно, трудно е да се примириш с отпадането от Шампионска лига. Реал е отбор, който се бори за трофеи и ние бяхме фаворити, можехме да защитим титлата си. Ювентус заслужено се класира за финала. След гола помислихме, че всичко е готово. Трябва да поздравим съперника, който бе по-добър от нас и в двата мача. Не успяхме да вкараме повече, отколкото Ювентус. не бяхме добри в атака. След гола на Ювентус малко отстъпихме по отношение на емоциите, защото провеждахме добър мач, но, уви, не извлякохме ползи от своите положения. Това трябва да бъде урок за нас: ако допускате грешки в Шампионска лига, тогава отпадаш", заяви Рамос.
- Реал Мадрид потвърди травмата на Валверде, халфът пропуска Ел Класико
- Реал Мадрид започна дисциплинарно разследване срещу Валверде и Чуамени
- Моуриньо е готов да се завърне в Реал Мадрид на фона на напрежение в съблекалнята
- Валверде няма да играе срещу Барса
- Барса е на прага на историческа титла срещу Реал Мадрид в Ел Класико
- Флорентино Перес обсъди с Моуриньо евентуално завръщане в Реал
- Петиция за напускането на Мбапе от Реал събра над 11 милиона подписа
- Арбелоа няма да започне с Мбапе срещу Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]