Пике: Радвам се, че съм част от сегашната епоха на Барса
Защитникът на Барселона Жерар Пике сподели мнението си за класирането на отбора за финала в Шампионска лига. Снощи баварците отстъпиха с 3:2 на Байерн Мюнхен, но с общ резултат 5:3 се класираха за последния мач от турнира.
"Ще е хубаво да играем с Реал Мадрид. Този мач ще влезе в историята. Ние отбелязваме една епоха и аз много се радвам, че съм част от този отбор. Нас дълго ще ни помнят, а сега е време да се насладим на момента", заяви Пике.
- Дани Олмо отхвърли извинението на Роберто Аяла след скандала във финала на Мондиал 2026
- Бивш играч на Барселона: Не бих дал 150 милиона евро за Хулиан Алварес
- Бивш футболист на Барселона: Кукурея не предава феновете с трансфера си в Реал
- Френки де Йонг може да отсъства до шест месеца заради тежка контузия
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Карим Адейеми: Меси е най-великият, а с Ламин Ямал можем да бъдем страхотен тандем
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
- Барселона разглежда Дарвин Нунес като алтернатива на Хулиан Алварес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]