Бартомеу: Надявам се, че феновете топло ще посрещнат Гуардиола
Президентът на Барселона Хосеп Бартомеу сподели мнение за предстоящия сблъсък с Байерн Мюнхен в полуфиналите на Шампионска лига. Босът на каталунците също така призова феновете на отбора да се отнесат с уважение към бившия наставник на тима Хосеп Гуардиола.
"Много добре сме запознати с Байерн. Той се тренира от Гуардиола, горещ любимец на нашите фенове. Надявам се, че те топло ще го приветстват, той заслужава това. Но засега не мислим за Байерн, отначало трябва да спечелим Примера. Всичко с времето си", заяви Бартомеу.
- Алавес изненада Барселона и прекъсна победната серия на шампионите
- Ал-Хилал предлага 90 милиона евро годишна заплата на Левандовски
- Рафа Юсте остро атакува Флорентино Перес след скандалната пресконференция
- Барселона и Левандовски са прекратили преговорите за нов договор
- Де ла Фуенте е спокоен за Ямал, Нико Уилямс и Мерино преди Мондиал 2026
- Барса ще започне шампионската обиколка с равенство в Страната на баските
- Барселона излезе с официална позиция след изявленията на Флорентино Перес
- Флик потвърди новия си договор с Барселона до 2028 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]