Нойер: Изправени сме пред тежка задача
Вратарят на Байерн Мюнхен Мануел Нойер сподели мнение за резултатите от жребия за полуфиналите на Шампионска лига. Както е известно, съперник на баварците ще бъде Барселона. Световният шампион признава, че отборът е изправен пред тежък сблъсък.
"Разбираемо е, че ни очаква тежка задача. Но на този етап няма лесни мачове. През 2013 спечелихме убедително срещу Барселона, но това вече няма особено значение. И в двата тима има много промени. Ще трябва да изиграем два отлични мача, за да стигнем финала", заяви Нойер.
- Челси може да се конкурира с Байерн за вратар на Брайтън
- Кимих: Поехме контрола след 20-та минута
- Компани: Можехме да вкараме още
- Байерн победи РБ Лайпциг за Купата на Германия
- Кейн попадна в полезрението на саудитски клубове
- Кейн: Сега сезонът наистина започва
- Компани: Идеално би било да спечелим с 5:0, но ние уважаваме Хофенхайм
- Горецка може да се превърне в сериозна трансферна цел на Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]