Симеоне: Не искам да коментирам изгонването на Туран
Старши-треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне сподели мнението си за срещата-реванш от четвъртфиналите на Шампионска лига с Реал Мадрид, в която "дюшекчиите" претърпяха поражение с 1:0 и напуснаха надпреварата.
"Горд съм от това, как се противопоставихме на Реал. В отбора си имам истински мъже. Учили са ме, че в мачовете трябва да се бориш. Ако правиш всичко възможно за отбора, ще се прибереш доволен у дома си. Сега не изпитвам отрицателни емоции. Има треньори, които ще завидят на това, че аз имам такива футболисти. няма смисъл да обсъждам червения картон на Туран, защото сега нищо не може да се промени. На играчите не им достигаше взаимодействие, не успявахме да завършим комбинациите си", заяви Симеоне.
- Атлетико подготвя Брандт за заместник на Гризман
- Атлетико отново разочарова - Елче се възползва и излезе от зоната на изпадащите
- Анонс на 33-ти кръг на Ла Лига
- Матарацо към феновете: Това е само началото за Реал Сосиедад
- Челси обмисля Симеоне за нов мениджър
- Диего Симеоне: Боли, но трябва да продължим
- Пелегрино Матарацо: Това е само началото
- Реал Сосиедад спечели Купата на Испания след драма с дузпи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]