Симеоне: Всичко ще се реши в реванша
Старши-треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне сподели мнението си за срещата с Реал от четвъртфиналите на Шампионска лига. Както е известно, двата отбора не успяха да си вкарат гол и оставиха развръзката от сблъсъка да се реши в реванша.
"Няма нужда нищо да се говори за съдията. Той грешеше. Искам да говоря за игровите аспекти, за промените в своя отбор. Изходът от сблъсъка все още не е решен. На почивката разговаряхме с играчите за футбол, за това какво правим. Момчетата успяха бързо и добре да реагират. Мен това е зарадва. След почивката бяхме по-енергични, печелехме дуели, а Облак по-малко игра. Лактите в Манджукич попаднаха случайно. Той е смел футболист и имаме нужда от него. Трудно е да спреш кръвта му, тъй като ударът бе близо до очите му. Надявам се, че той ще може и по-нататък да играе на това ниво, на което действаше сега. Марио Суарес и Марсело са сериозни загуби за двата отбора. Реваншът ще е труден", заяви Симеоне.
- Атлетико търси заместник на Гризман – три имена на масата
- Симеоне остава в Атлетико поне до 2027 година
- Атлетико и Симеоне обсъждат нов договор
- Атлетико ще подаде жалба срещу съдийството в дербито с Реал
- Атлетико недоволен наказанието на Валверде след дербито с Реал
- Йоренте: Искам да завърша кариерата си в Атлетико
- Атлетико иска да задържи Алварес с нов договор и рекордна заплата
- Атлетико Мадрид се колебае за трансфера на Ромеро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]