Жардим: Арсенал си мислеше, че класирането им е в кърпа вързано
Старши-треньорът на Монако Леонардо Жардим заяви след снощния мач с Арсенал, че не е подал ръка на колегата си Арсен Венгер тъй като същият не е направил това след първата среща между двата отбора.
"Мисля, че това бе проява на неуважение. Сега ние празнуваме успеха, а в първия мач Арсенал не се отнесе с уважение към нас. В Лондон исках да благодаря на Арсен за играта и да му подам ръка, но той отказа. Тази вечер ние облекчихме живота на Арсенал, но въпреки това реших да не подавам ръка на Венгер. След жребия Арсенал много се радваше, че попадна на нас, тъй като ни смятаха за един от най-слабите съперници, те си мислеха, че класирането им е в кърпа вързано. Мисля, че си заслужихме успеха", заяви Жардим.
- Астън Вила с драматична победа над Арсенал (видео)
- Нов удар за Арсенал - Москера ще липсва дълго
- Арсенал привлече близнаци
- Астън Вила може да спре Арсенал
- Арсенал се интересува от халф на Виляреал
- Арсенал се справи с Брентфорд
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Арсенал ще се наложи над Брентфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]