Роналдо обяви бойкот на медиите
Нападателят на Реал Мадрид Кристиано Роналдо, който оформи дубъл в мача с Шалке 04 от осминафиналите на Шампионска лига, заяви, че няма да общува с пресата до края на сезона. В края на снощното фиаско Canal Plus ясно показа, как португалецът казва на съотборника си Карим Бензема: "Това е позор".
"Няма да говоря. Няма да общувам с пресата до края на сезона", заяви Роналдо, който от началото на годината се намира в ужасна форма.
- Карвахал ще реши за бъдещето си през юли
- Винисиус се съмнява в подновяване на договора с Реал Мадрид
- Лион обяви трансфера на нападател на Реал Мадрид
- 86% от феновете на Реал Мадрид са съгласни с продажба на Винисиус
- Родриго: Време е да действам
- Винисиус премахна снимката си с фланелка на Реал Мадрид
- Тебас: Реал Мадрид е срещу всички
- Реал Мадрид е лидер по приходи от телевизионни права
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Да не забравяме,че Шалке не са за подценяване и в предишният мач го показаха но нямаха късмет.
Не се казва слаба форма ами залез на кариерата господа журналисти.