Кийн: Три от головете са на съвестта на Касияс
Бившият полузащитник на Манчестър Юнайтед, а сега телевизионен експерт Рой Кийн сподели мнението си за играта на вратаря на Реал Мадрид Икер Касияс в срещата-реванш от осминафиналите на Шампионска лига с Шалке 04.
"Говорим, че Шалке игра добре, но първите три гола лежат на съвестта на Касияс. Ако искате да печелите големи трофеи, трябва да си намерите не просто топ вратар, а вратар в оптимална форма. С такава игра Реал ще има проблеми в четвъртфиналите. Но това е работа на треньора и това не е само сега - Касияс е в лоша форма, постоянно го критикуват. Не трябва да бъде оставян играч в състава за предишни заслуги. В момента Касияс просто е много слаб", заяви Кийн.
- Белингам: През второто полувреме показахме какъв отбор искаме да бъдем
- Мбапе: Огромна гордост е да стана голмайстор №1 в историята на Франция
- Моуриньо настоява Реал да привлече Енцо Фернандес
- Реал Мадрид поиска от УЕФА да възобнови делото срещу Барселона по случая „Негрейра“
- Мбапе: За рекордите ще мисля след края на кариерата си
- Как трансферът на Кукурея в Реал Мадрид се ускори за по-малко от 24 часа
- Нов удар за Трент: Тухел го пренебрегна и при извънредната повиквателна
- Франция започна с победа: Мбапе влезе в историята при успех над Сенегал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]