Принц Алберт: Преди мача помолих Арсен да бъде добър с нас
Принцът на Монако Алберт сподели впечатленията си от срещата от осминафиналите на Шампионска лига с Арсенал. Както е известно, представителят на Лига1 постигна изненадваща победа с 3:1 над лондончани и направи важна крачка към следващата фаза на турнира.
"Никога не съм си и помисля, че ще видя такъв резултат на "Емирейтс". Но тази победа е заслужена. Дори равенството би било добър резултат. Преди двубоя се срещнах с Арсен и го помолих да бъде добър с нас. Съжалява за това, че му отнехме шоуто", заяви принц Алберт.
- Гуардиола: Дори аз не бих заложил на нашата победа
- Манчестър Юнайтед следи Льюис-Скели от Арсенал
- Артета: Трябва да използваме този огън в нас
- Салиба пропуска лагера на Франция заради контузия
- Гуардиола: Не ми омръзва да печеля Купата на Лигата
- Артета не съжалява за избора на Кепа във финала за Купата на Лигата
- Барнс заменя Езе в националния отбор на Англия
- О’Райли реши финала: Ман Сити сломи Арсенал за пет минути
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]