Бартомеу: Всичко ще се реши в реванша
Президентът на Барселона Хосеп Бартомеу сподели мнението си за срещата с Манчестър Сити от осминафиналите на Шампионска лига,в която каталунците постигнаха победа с 2:1. Според ръководителя на испанския клуб, съдбата на сблъсъка все още не е решена.
"Проведохме отличен мач. Феновете видяха отбор, който игра и победи, показвайки добър футбол. Резултатът е закономерен, но съдбата на сблъсъка все още не е решена. Нереализираната дузпа? Това не е беда. Винаги е важно да побеждаваме, а срещайки Сити, ние се изправихме срещу един от най-добрите отбори в Европа. Ето защо се радвам. А това, че не вкарахме дузпа не е страшно. Така или иначе трябва да се борим, за да се класираме за четвъртфиналите", заяви Бартомеу.
- Флик: Най-важното са трите точки
- Рафиня изведе Барселона до успех срещу Осасуна
- Лапорта даде показания като свидетел по делото Негрейра
- Барса ще се наложи над Осасуна
- Флик: Не искам да говоря за Реал Мадрид
- Тебас: Провеждането на мач в чужбина остава наша цел
- Педри подкрепи Араухо
- Хирона обмисля смел трансфер на халф на Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]