Касияс: Главните ни съперници в Европа са Байерн и Атлетико
Вратарят на Реал Мадрид Икер Касияс заяви, че не смята Барселона за основен съперник на своя отбор в Шампионска лига. Според испанеца, основните конкуренти са Байерн Мюнхен и Атлетико Мадрид.
"Мисля, че борбата в Примера дивисион ще се води до самия край. Много искаме да спечелим титлата и засега се представяме блестящо. Що се отнася до Европа, там главните ни съперници са Байерн Мюнхен и Атлетико Мадрид. А точно сега Реал възнамерява да стане световен шампион. Годината се развива добре, така че, защо да не сложим на върха на тортата и една черешка?", заяви Касияс.
- Куртоа приветства назначението на Ван Бомел
- Реал Мадрид постигна споразумение за трансфера на Ян Диоманде
- Бивш футболист на Барселона: Кукурея не предава феновете с трансфера си в Реал
- Бъдещето на Винисиус може да повлияе на трансфера на Хулиан Алварес
- Арсенал ще трябва да направи Винисиус най-скъпоплатения си футболист
- Фулъм готви солидна оферта за нападателя на Реал Мадрид Гонсало Гарсия
- Арсенал обмисля сензационен трансфер на Винисиус Жуниор
- Родри договори личните си условия с Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]